Gökşen Şimşek

Anasayfa » Gökşen Şimşek

Doktor Gökşen Şimşek

Dr. Gökşen Şimşek, 1974 Erzurum doğumludur. 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü derece ile bitirmiş, Selçuk Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine Yüksek Lisans ve İşletme Anabilim Dalında Yönetim ve Organizasyon üzerine Doktorasını tamamlamıştır.
 
2000 yılında iş hayatına Kent Bank A.Ş.’ de Management Traniee olarak başlamış ardından Tekstilbank ve TEB’ de çalışmıştır. 2006-2016 yılları arasında akademisyen olarak çalışan Şimşek akademisyenliği süresince Bankacılık ve Sigortacılık Program Sorumluluğu görevini yürütmüş, bölüm derslerine girmiştir. Eş zamanlı olarak Kariyer Yönetimi, Davranış Bilimleri derslerinin yansıra İşletme Bölümünde Yüksek Lisans dersi olarak Stres Yönetimi, Zaman Yönetimi, Örgütsel Davranış dersleri de vermiştir. Üniversite- sektör iş birliğine önem vermiş ve sektör ihtiyacına göre bir eğitim programı hazırlayarak gençlerin yalnız akademik olarak değil yaşam amaçlarını sorgulayan, farkındalığı yüksek bireyler olarak yetişmelerine öncülük etmeye çalışmıştır.
 
2017 yılında Adler International Learning Central Europe’ da profesyonel yaşam koçluğu eğitimini alarak ICF onaylı Koç olmaya hak kazanmıştır.  2018 yılında House of Human- Eğitim Koçluğunu ve Gordon Training International’ dan Parent Effectiveness Training eğitimini almış ve Türkiye’nin 87 GTI eğitmeninden biri olmuştur. 2019 Haziran ayında Adler International Learning Central Europa’da Practicum sürecini tamamlayarak “ATC” unvanını ve 2021 yılında da ACPC unvanını almıştır. 2017 yılında Koçluk’la tanışmasının ardından kendi hayatında dönüşmek ve geliştirmek istediği pek çok farkındalık yaşamış ve bu farkındalıkları danışanlarına da yaşatmanın keyfine varmıştır. Bireylerin hayat doyumlarını artıracak kariyer ve ebeveyn koçluğu yapmakta, Etkili Anne-Baba eğitimi, Yapıcı İletişim, Yeni kuşakları anlamak ve yönetmek, vb kişisel gelişim konularında eğitim faaliyetlerini sürdürmekte , Farkındalık ve Duygusal Zeka atölyesi çalışmaları yapmakta ve “Duygusal Zeka” konusundaki Doçentlik çalışmalarına devam etmektedir. Emaneti olan bir erkek çocuğu annesidir.
 

Sunduğu Hizmetler

Profesyonel Koçluk Hizmetleri
Herkes için TA
İletişim Farkındalığı
İletişim Ustalığı
Geri-İleri Bildirim
Etkili Ebeveynlik


    İletişim